KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9741094
nr 974 1094
Per Ölund
(f. 1955), Sverige
Teckning, Per Ölund (f. 1955), Dansande människor, signerad Oktober 1977, 45x37
Per Ölund, svensk målare, tecknare och författare, född 1955.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:39:44
14/8 22:35:52